Dj, wodzirej na wesele - wielkopolska

Wesela to jedna z imprez, na której nie może zabraknąć naszego didżeja weselnego. To człowiek orkiestra, a jednocześnie wodzirej, który wie, jak zachęcić uczestników weselnej imprezy do wspólnej zabawy. Oryginalne utwory taneczne z ostatnich dekad, nieszablonowe atrakcje – DJ to osoba, która pomoże Ci stworzyć scenariusz każdego wesela.

Piosenki typu must-have

Na każdej imprezie weselnej pojawia się zazwyczaj zestaw piosenek typu must-have, czyli takich, które są obowiązkowym punktem programu. Jest ich wiele, więc tak naprawdę od Nowożeńców zależy na co się ostatecznie zdecydują. Jeśli chce się zaspokoić gusta muzyczne starszych i młodszych uczestników imprezy warto poprzeplatać polskie i zagraniczne szlagiery wpisujące się w gusta jednych i drugich. Są też i takie utwory, które na zawsze łączą pokolenia na parkiecie. I takie również warto przewidzieć w repertuarze weselnym. Rock'n'Roll, lata 60-te, 70-te, a może 80-te? Twist, disco latino czy może jednak muzyka góralska? Średnio na imprezie można usłyszeć około 200 różnych utworów. Szansa więc trafienie na ulubiony zestaw muzyczny jest bardzo duża. Rolą didżeja jest doradzenie w tym temacie, jak i – niezdecydowanym Nowożeńcom – podpowiedzenie utworu, który się świetnie nada na pierwszy taniec.

DJ na weselu w Wielkopolsce

Dejavu Art odwiedza różne zakątki Polski. Na naszej mapie jest również Wielkopolska. To tu dotrzemy w każde miejsce, które nam wskażesz ze składanką przebojów dla wszystkich uczestników wesela. Nasz DJ na wesele gwarantuje kompleksowe podejście do zlecenia – od sprzętu do odtwarzania muzyki, oświetlenia po nagłośnienie. Profesjonalnie poprowadzi całą imprezę, zapowie każdy z jej punktów oraz przeprowadzi oczepiny i inne nie krępujące innych zabawy. Będzie czuwał nad toastami za zdrowie i szczęście Młodej Pary oraz dedykacjami i życzeniami, które są również nieodłącznym elementem tego typu uroczystości. Jeśli potrzebujesz takiego właśnie wparcia, jakie właśnie może zapewnić Ci profesjonalny DJ weselny – zgłoś się do nas!

Obszar działania - Wielkopolska

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy