Dj, wodzirej na wesele - Toruń

Impreza weselna w tradycyjnym czy nowoczesnym stylu? Z zabawami, konkursami i szlagierami z ostatnich kilku dekad? Obojętnie jakie sobie wymyślisz wesele w Toruniu lub jego okolicach, nasz DJ może ją poprowadzić i taneczne rozkręcić.

Huczna impreza do białego rana

Polskie wesele kojarzy się zazwyczaj z huczną imprezą, taneczną, trwającą do białego rana. DJ na wesele jest osobą, która świetnie sobie poradzi z takim właśnie zadaniem specjalnym. Na co dzień bowiem wykonuje pracę, która opiera się na poznawaniu gustów muzycznych, dopasowywaniu zestawów muzycznych, ale nie tylko. Często również przypisana jest mu także rola wodzireja. Dla gospodarzy imprezy – Nowożeńców – jest to z pewnością wielkie odciążenie organizacyjne. Mogą bardziej zająć się zaproszonymi gośćmi i… sobą. A w tym czasie didżej pilnuje wcześniej ułożonego scenariusza, realizując kolejne jego punkty. Wie, kiedy, jaką muzykę włączyć, co zapowiedzieć. Nie od parady didżeja często określa się jako człowieka-orkiestrę. To noc, która należy do Młodej Pary – a rolą didżeja jest zrobienie wszystkiego, aby goście wytrwali na imprezie i na parkiecie aż do ostatniego zagranego dźwięku. Czy to możliwe? Oczywiście, jeśli zajmie się tym taki profesjonalista jak nasz DJ.

Oszczędność w weselnym budżecie

Didżej nie jest osobą grająca pierwsze skrzypce na imprezie, ale to on w garści trzyma jej scenariusz i ma pod kontrolą muzykę. Z jego pomocą można zbudować atmosferę świetnej zabawy na każdym weselu. Gwarantuje przy tym niezapomniane wrażenia i wspomnienia, do których jeszcze nie raz się powróci.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w didżeja weselnego? Podliczając koszty wynajęcia zespołu i DJ-a, ten drugi z pewnością okaże się mniejszym wydatkiem. W pakiecie zyskujesz jeszcze około 200 piosenek w oryginalnych wersjach oraz możliwość składania życzeń czy dedykacji muzycznych. To elementy, które trzeba wziąć pod uwagę na każdym weselu. Jeśli poDJąłeś decyzję, że Toruń to miasto, w którym odbędą się zaślubiny i zabawa z gośćmi nie zapomnij o naszej propozycji nie do odrzucenia!

Obszar działania - Toruń

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy