Dj, wodzirej na wesele - Poznań

Jeśli Poznań lub jego okolice to lokalizacja, w której planujesz powiedzieć sakramentalne „TAK”, a następnie świętować ten fakt na weselu, to proponujemy do jego prowadzenia naszego didżeja weselnego. Chętnie zmierzy się z kolejnym muzycznym wyzwaniem.

DJ w roli wodzireja

Nie chcesz zespołu muzycznego na wesele? Do zajęcia się oprawą muzyczną tej uroczystości pozostaje Ci jeszcze DJ. Pod jego okiem przyjęcie weselne z pewnością będzie niezwykle udaną i huczną imprezą do białego rana. Mając do dyspozycji wiele tysięcy utworów, stworzy playlistę niezapomnianych przebojów, które połączą różne pokolenia we wspólnym tańcu. Wynajęcie DJ-a na wesele to gwarancja oryginalnego wykonania szlagierów i topowych nowości. Jest ich w stanie zaprezentować zdecydowanie więcej podczas jednej imprezy weselnej niż zespół muzyczny. Wybrane piosenki odtwarza z płyt lub komputera. Mając do dyspozycji takie nośniki i sprzęt łatwiej ingerować w rodzaj puszczanej muzyki. Oprócz serwowania utworów mniej i bardziej znanych, nasz DJ na wesele wcieli się w rolę wodzireja. Dopilnuje, żeby każdy punkt weselnego scenariusza przebiegł zgodnie z planem. A jeśli trzeba będzie dokonać jego szybkiej modyfikacji z różnych przyczyn organizacyjnych – zachowa zimną krew i wykaże się elastycznością oraz kreatywnością.

Tańsza alternatywa

Wesele to zazwyczaj spory wydatek. Robiąc kosztorys warto wziąć pod uwagę, że DJ wodzirej to tańsza opcja niż zespół. Dodatkowo – nawet w przerwach pomiędzy kolejnymi blokami tanecznymi – zadba o to, aby na sali nie panowała grobowa cisza. DJ weselny w nieszablonowy sposób poprowadzi całość imprezy. Mając doświadczenie w tego typu występach przed różną publiką, poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej opornym uczestnikiem wesela. Jego celem jest zapewnienie jak najlepszej zabawy wszystkim weselnym gościom.

Chcesz mieć udane wesele nie tylko pod względem muzycznym? Skorzystaj z pomocy naszego didżeja! W Poznaniu czy w jego okolicach poprowadzi każdą imprezę, na którą zaproszą go Nowożeńcy!

Obszar działania - Wrocław

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy