Dj, wodzirej na wesele - Pomorskie

Chcesz przekazać swoich gości weselnych w dobre ręce? Nasz didżej z pewnością poradzi sobie z tym wyzwaniem i jest osobą, której nie brakuje pomysłów na to, jak zabawić uczestników wesela.

DJ – szeroki wykaz usług

Dejavu Art działa na terenie prawie całej Polski. Pomorskie to jeden z regionów, gdzie nasz DJ często bywa na imprezach weselnych. Co należy do jego zadań? Przyszli małżonkowie mają różne oczekiwania. Niektórym wystarczy tylko to, żeby serwował dobrą muzykę. Inni oczekują, że poprowadzi jeszcze tradycyjne gry i zabawy. Zaprosi do węża w rytmie „Lambady” czy innego znanego kawałka, zapowie podziękowania dla rodziców czy w sprytny sposób ściągnie na parkiet najbardziej opornych tancerzy. Zainicjuje toasty i zapowie dedykacje. Będzie jednocześnie „interaktywną tablicą ogłoszeń wszelkich”, informując uczestników wesela o kolejnych punktach imprezy, przerwach, posiłkach i innych rzeczach. DJ na wesele zintegruje ponadto rodziny i pozostałe osoby uczestniczące w imprezie. To specyficzna okoliczność – często weselni biesiadnicy widzą się po raz pierwszy i zanim przełamią pierwsze lody potrzeba trochę czasu. DJ w roli wodzireja imprezy z pewnością skutecznie w tym pomoże.

Didżej z charyzmą

Bez ograniczeń, bez schematów – charyzmatyczny DJ, którego polecamy to opcja, z której zdecydowanie warto skorzystać. Zapewnianie świetnej zabawy przez całą noc i dostarczanie przeżyć, które się będzie wspominało jeszcze przez wiele lat to jego zadanie. Spontaniczna zabawa przy znanych i wpadających w ucho rytmach to sukces, na który bez problemu zapracuje profesjonalny didżej. Takiego właśnie wodzireja możemy zagwarantować każdemu klientowi z województwa pomorskiego. Jeśli tego poszukujesz – to już wiesz pod jakim adresem nas szukać! W ramach świadczonych przez Dejavu Art usług możesz liczyć także na profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Recepta na udane wesele? Zrób je z naszym didżejem weselnym! Jeśli chcesz poznać stawki, za jakie jest wynajmowany - zapraszamy do kontaktu!

Obszar działania - Pomorskie

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy