Dj, wodzirej na wesele - Kujawsko-Pomorskie

Jak się bawi na weselach kujawsko-pomorskie? Z naszego doświadczenia wynika, że wyjątkowo dobrze i hucznie. DJ to osoba, która tutaj jest chętnie zapraszana na tego typu imprezy. Dlaczego? Bo zna doskonale przepis na wyjątkowe wesele!

DJ – recepta na udane wesele

Nasz didżej weselny pojawia się wszędzie tam, gdzie trzeba rozkręcić imprezę. Nie ma mowy o zbyt długim odpoczynku przy stole. Kiedy muzyka gra, parkiet ma pękać w szwach. Dozwolony jest każdy gatunek muzyczny i każdy krok taneczny. Doskonała zabawa i nieszablonowa oprawa muzyczna to specjalność DJ-a. Stwarzając niepowtarzalny klimat, zapewnia wszystkim uczestnikom wesela wyjątkowe przeżycia nie tylko na parkiecie. Świetnie się też bowiem sprawdza w roli osoby prowadzącej tego typu przedsięwzięcie. Ściągnięcie jak największej ilości gości na parkiet to cel, jaki stawia sobie za każdym razem nasz DJ na wesele. Jeśli o tym samym marzysz – to już wiesz, kto Ci w tym może pomóc. Gdziekolwiek w kujawsko-pomorskim zorganizujesz swoje wesele – masz zapewnione profesjonalne wsparcie doświadczonego didżeja.

Indywidualna playlista

Podstawą każdego wesela jest dobrze dobrana muzyka. Czyli jak? To rzecz indywidualna, ale DJ jest po to, aby pomóc stworzyć Młodej Parze imprezową playlistę. Zagra piosenki w oryginale, śpiewane przez mniej lub bardziej znanych artystów - także podczas przerw na posiłki. Wówczas będzie czas na to, aby przy stonowanych rytmach zjeść oraz porozmawiać z innymi uczestnikami wesela. Z kolei taneczne przeboje pozwolą na wyszalenie się, a spokojne kawałki – na mocniejszy uścisk partnera i przytulenie się do niego. Repertuar musi być bowiem różny, aby wesele było udane. Indywidualne stworzony zestaw muzyczny to dla DJ-a żaden problem. W swoim archiwum posiada bowiem wiele tysięcy tytułów, które można wykorzystać z powodzeniem podczas imprezy weselnej. Wraz z didżejem w komplecie jest także wysokiej jakości profesjonalny sprzęt do odtwarzania muzyki, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy.

Obszar działania - Kujawsko-Pomorskie

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy