Dj, wodzirej na wesele - Konin

Nie wiesz komu powierzyć odpowiedzialność za jakość i rodzaj utworów serwowanych na weselu, studniówce, połowinkach, balu andrzejkowym, urodzinach, evencie firmowym lub jakiejkolwiek innej okazji? Najlepszą alternatywą – jeśli nie chcesz zespołu muzycznego – jest wynajęcie profesjonalnego DJ-a.

Witamy w Koninie!

Wśród miast, które często pojawiają się na naszej imprezowej mapie mieści się Konin. Nasz didżej obsługuje tu zarówno imprezy o charakterze rodzinnym, prywatnym, jak i firmowym. Potrafi odnaleźć się na każdym evencie. Dopasowuje się pod styl, w jakim jest organizowana impreza pod wszelkimi względami: muzycznym, konferansjerskim, doborem sprzętu czy – co nie mniej ważne – również ubiorem. Wie, co to znaczy odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Za konsoletą spełnia swoją pasję i realizuje się zawodowo. Do tego jeszcze bardzo lubi wcielać się w rolę wodzireja. Wie jak porwać uczestników imprezy do zabawy. To lata praktyki - testowania różnych rozwiązań, animacji, sondowania nastrojów osób bawiących się. Cenne doświadczenia przekuwa na kolejne imprezy, które obsługuje.

Muzyczny i taneczny strzał w dziesiątkę

DJ to osoba, która sprawdzi się przy każdym rodzaju imprezy. Na prywatki, eventy firmowe i uroczystości rodzinne – z naszym didżejem każde z tych wydarzeń będzie muzycznym i tanecznym strzałem w dziesiątkę. Ustal z nami dogodny termin spotkania, a przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na twoją kieszeń. Nasz cennik jest elastyczny, podobnie jak podejście do każdego klienta. Oryginalna, pomysłowa, powracająca często we wspomnieniach? Z zabawami, konkursami, które przynoszą wiele radości albo tylko taneczne w rytm ulubionych, kultowych utworów? Czy właśnie o takiej imprezie marzysz? Z DJ-em, którego polecamy, jest to bardzo realny scenariusz. Chcesz się przekonać? Zaproś nas swoją imprezę. Nasz didżej pomoże Ci ułożyć jej scenariusz, a potem ją z sukcesem poprowadzi. Gotowy na taką współpracę? No to czekamy na Twój telefon lub na Twojego maila!

Obszar działania - Konin

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy