Dj, wodzirej na wesele - Katowice

Jeśli trafiłeś na stronę Dejavu Art., to znaczy, że rozważasz powierzenie prowadzenia i obsługi muzycznej DJ-owi weselnemu. To bardzo dobry wybór, a przekonasz się o tym czytając naszą ofertę i spotykając się z naszym didżejem. Katowice są jednym z miejsc, gdzie bywa nie tylko na weselach, ale i innych imprezach. Chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i inspiracjami, które czerpie z tego typu przedsięwzięć.

DJ na wesele dobrej klasy

W branży weselnej nie brakuje didżejów. Jak jednak trafić na takiego, który będzie profesjonalistą z klasą? Dejavu Art zdecydowanie stawia na jakość i swoją markę. Dlatego właśnie oferowany przez nas DJ weselny to opcja sprawdzona. Ma bowiem bogate doświadczenie, które przekuwa na kolejne zlecenia. Jeśli chcesz go poznać – najlepiej umów się z nami na spotkanie. Sprawdzimy kalendarze i ustalimy plan działania. Nasz DJ to również DJ wodzirej. Chętnie wciela się w rolę osoby prowadzącej, trzymającej rękę na pulsie w każdej sytuacji. Młoda Para w tym czasie może spokojnie cieszyć się swoim szczęściem i wyjątkowym wydarzeniem w jej życiu. Stworzy specjalną otoczkę całej uroczystości i zadba o dobre humory gości weselnych.

Kompleksowa obsługa – muzyka i konferansjerka

Obsługa muzyczna imprez to specjalność Dejavu Art. Możesz przejrzeć nasze portfolio i dowiedzieć się jak sprawdza się DJ w roli DJ-a wodzireja i człowieka orkiestry w jednym. To osoba, która zatroszczy się o każdy detal przy układaniu scenariusza. Ułoży tak muzyczną listę, aby każdy uczestnik imprezy znalazł dla siebie coś tanecznego. Rock, pop, disco – obojętnie jaki gatunek muzyczny będzie obowiązywał na weselu lub czy będą się przeplatać różne rytmy – nie stanowi problemu dla naszego didżeja. Posiada on bowiem bogatą bibliotekę muzyczną na każdą okazję. Jeśli więc Twoje wesele odbędzie się w Katowicach lub w ich okolicach – możesz śmiało się z nami skontaktować i umówić się na spotkanie. Oferujemy nie tylko profesjonalne wsparcie organizacyjne, ale także bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny!

Obszar działania - Katowice

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy