Dj, wodzirej na wesele - Kalisz

Pasjonat muzyki i dobrej zabawy – nasz DJ idealnie sprawdzi się na każdą imprezę. Studniówka, bal karnawałowy, Andrzejki, urodziny, wesele – gdziekolwiek będzie potrzebny – stawi się w pełnej gotowości. Kalisz to bowiem jedno z miast, do których dociera Dejavu Art!

Tylko oryginalne kawałki

Organizując jakąkolwiek imprezę, możesz zaprosić zespół lub wynająć didżeja zajmującego się tym zawodowo. Ten ostatni to nasza propozycja dla tych, którzy planują zabawę taneczną w Kaliszu lub w jego okolicach. Zależy Ci na tym, aby grane hity były tylko w oryginalnych wersjach? DJ z pewnością Ci to zagwarantuje. Przedstawi swoją propozycję na zestaw muzyczny, który można zaprezentować na imprezie. Zawierać będzie zapewne mikst nowych i starych przebojów, które połączą różne pokolenia. Dopasuje się też do jednego gatunku muzycznego – jeśli będzie taka wola organizatora oraz do imprez tematycznych. DJ, którego proponujemy, doradzi też lub pomoże przy opracowywaniu scenariusza imprezy. Umie też działać pod presją czasu oraz elastycznie podchodzi do korekty wcześniej ustalonego planu działania, jeśli okaże się nagle, że trzeba go zmienić. Nie zna słowa „nie” – zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla każdej sytuacji.

Daj się ponieść zabawie

Rola didżeja to dzisiaj nie tylko puszczanie utworów muzycznych. Oprócz tego często prowadzi też imprezę. Wie, jak podkręcić taneczne tempo, jak zagadać do osób, które mniej chętnie udają się na parkiet. Jest animatorem, wodzirejem i konferansjerem w jednej osobie. Gwarantuje obsługę techniczną imprez na bardzo wysokim poziomie, dysponując profesjonalnym sprzętem oraz posiadając bogate doświadczenie. Z naszym didżejem żadna impreza nie musi być sztampowa! Wynajmując go, masz pewność, że podejdzie indywidualnie i kreatywnie do każdego zlecenia. Jeśli nie masz pomysłu na charakter danej imprezy – możesz skorzystać z jego pomysłów. Daj się zainspirować! Niezapomniany nastrój na każdym evencie – tylko z naszym didżejem! Wyjątkowa obsługa i konkurencyjne ceny!

Obszar działania - Kalisz

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy