Dj, wodzirej na wesele - Gdańsk

Przyjęło się już jakiś czas temu, że na wesela wynajmuje się coraz częściej DJ-ów. To osoby nie tylko osłuchane muzycznie, ale także prawdziwi wodzireje, którzy potrafią podbić serca najróżniejszych gości. Potrzebujesz DJ-a na wesele w Gdańsku? No to już masz naszego!

DJ – muzyczna alternatywa dla tradycyjnej orkiestry

Nie wszyscy lubią bawić się przy dźwiękach zespołu. Są tacy, którzy najlepiej czują się tańcząc przy utworach wykonywanych przez oryginalnych artystów. I my to rozumiemy, dlatego Dejavu Art proponuje opcję jaką jest DJ – profesjonalny, z charyzmą i doświadczony. To przedstawiciel nowego pokolenia, ale znający potrzeby również starszej generacji. Dlatego potrafi odnaleźć się zarówno na tradycyjnie organizowanych weselach, jak i tych, którym nadaje się już nowoczesny wymiar. W zależności od charakteru imprezy przygotowuje i proponuje zestaw muzyczny, który następnie konsultuje z Młodą Parą. To jej święto i jej noc. To Nowożeńcy są głównymi bohaterami tego wydarzenia. DJ na wesele ma tego świadomość i zrobi wszystko, aby i pod względem oprawy muzycznej była równie wyjątkowa. Postara się, aby Twoje wesele było nieszablonowe, niesztampowe, inne niż wszystkie, które wcześniej widziałeś i Ty i Twoi goście.

Improwizacja bez zająknięcia

DJ to najlepsza recepta na poprawę humoru gości, którzy nie do końca się odnaleźli jeszcze na Twojej imprezie weselnej. To jednocześnie mistrz ceremonii – osoba, która nie ma problemu z prowadzeniem konferansjerki. Zawsze i wszędzie wie po prostu co powiedzieć lub zapowiedzieć. Nie ma mowy o głuchej, niezręcznej ciszy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu DJ wie jak się zachować w takich sytuacjach. Poprowadzi każdą imprezę z uśmiechem zjednującym mu sympatię gości oraz odpowiednim taktem. Błysk w oku, pozytywna energia, kreatywność – nasz didżej improwizuje bez zająknięcia! Do tego jeszcze charakteryzuje go łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Oprócz tego cechuje go wysoka kultura osobista.

Gdańsk – tu na Ciebie czekamy z naszą ofertą już dziś! Poznaj scenariusz oprawy muzyczno-tanecznej nie do odrzucenia!

Obszar działania - Gdańsk

Informacje Kontaktowe

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin?

Nie czekaj! Pisz lub dzwoń!

(+48) 604 511 355

(+48) 692 860 300

biuro@dejavuart.pl


Biuro otwarte

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9:00 do 17:00

ul. Solankowa 7

88-100 Inowrocław

Formularz kontaktowy